Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Sławomir PARUS

RADCA PRAWNY

DORADCA RESTRUKTURYZACYJNY

Radca prawny Sławomir Parus jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych. Studia prawnicze odbywał na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie obronił pracę dyplomową z zakresu prawa spółek handlowych. Ponadto ukończył studia MBA Poznań-Atlanta prowadzone przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu we współpracy z Georgia State University w Atlancie. Posiada również uprawnienia doradcy restrukturyzacyjnego i jest wyznaczany syndykiem bądź nadzorcą w postępowaniach upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych.

Radca prawny Sławomir Parus doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanej poznańskiej kancelarii, w której przeszedł całą ścieżkę zawodową – od praktykanta do wiceprezesa zarządu. Następnie świadczył pomoc prawną na rzecz spółki zarządzającej funduszem inwestycyjnym oraz spółek zależnych funduszu. W swojej praktyce zawodowej zajmował się m.in. obsługą prawną międzynarodowego koncernu działającego w branży AGD, jak i wielu mniejszych podmiotów głównie z branży telekomunikacyjnej, budowlanej i produkcyjnej. Doradzał przy licznych transakcjach przekształceń podmiotowych, negocjacjach wewnątrzspółkowych oraz w bieżącej działalności przedsiębiorstw. Prowadził przez pewien okres również zajęcia z prawa gospodarczego na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Mecenas Sławomir Parus specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, ale jego praktyka koncentruje się także na prawie cywilnym, gospodarczym oraz handlowym.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl