Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Mateusz WITKOWSKI

APLIKANT RADCOWSKI

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Prawa i Administracji, gdzie obronił pracę magisterską na temat następczej niezawinionej niemożliwości świadczenia, łącząc przedmiotową instytucję prawa cywilnego z problemem zawieszenia piłkarskich rozgrywek ligowych w czasie obostrzeń epidemiologicznych.

Od początku swojej edukacji prawniczej zdobywał doświadczenie zawodowe w poznańsko-warszawskiej kancelarii radców prawnych i doradców restrukturyzacyjnych, gdzie zajmował się bieżącą obsługą postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych wobec spółek oraz osób fizycznych. Praktyką prawną zajmował się również w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej działającej przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zainteresowany prawem cywilnym, zwłaszcza prawem zobowiązań, a także prawem sportowym, w szczególności w zakresie prawnej regulacji sportów elektronicznych, oraz prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym.

Posługuje się biegle językiem angielskim oraz niemieckim w stopniu podstawowym.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl