BRANŻA E-COMMERCE

-branże-

Kancelaria MKK zajmuje się kompleksową obsługą prawną firm z branży e-commerce – zarówno już istniejących, jak i nowo powstających sklepów czy serwisów. Krok po kroku przygotowujemy serwisy oraz sklepy do rozpoczęcia zgodnej z prawem działalności w sieci zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Przygotowujemy niezbędną dokumentację, w tym regulaminy oraz materiały związane z ochroną danych osobowych (RODO). Wspieramy, opiniujemy, negocjujemy w bieżących problemach prawnych, zwłaszcza w zakresie reklamacji oraz przypadkach odstąpienia od umów.

Nasza praktyka obejmuje również prawo nowych technologii, a w szczególności takie takie zagadnienia jak: spory domenowe, ochronę własności intelektualnej, umowy licencyjne, postępowania przed organami regulacyjnymi, crowdfunding, gaming, ochronę danych osobowych i prywatności, wspieranie działalności innowacyjnej, sporządzanie kontraktów wdrożeniowych, a także zwalczanie nieuczciwej konkurencji w internecie.

Czytaj więcej o specjalizacji i doświadczeniu Kancelarii MKK w sekcji: PRAWO AUTORSKIE, E-COMMERCE I PRAWO NOWYCH TECHNOLOGII

OPIEKUN BRANŻY W NASZEJ KANCELARII