Skip to content

ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

Artur MEISSNER

RADCA PRAWNY | WSPÓLNIK

Radca prawny Artur Meissner jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych. Studia prawnicze ukończył na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończył również Studium Prawa Niemieckiego. Ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, a w latach 2010-2014 był licencjonowanym menedżerem ds. piłkarzy FIFA.

Radca prawny Artur Meissner doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanej poznańskiej kancelarii, gdzie kierował działem prawa sportowego oraz w międzynarodowej kancelarii w Poczdamie, gdzie nadzorował prace decernatu prawa polskiego. Zajmował się m.in. obsługą międzynarodowych koncernów działających w branży odbioru i zagospodarowania odpadów, odzieżowej, stolarskiej oraz sportowej. Doradzał przy licznych transakcjach przekształceń podmiotowych, negocjacjach handlowych oraz w bieżącej działalności przedsiębiorstw,  w szczególności w zakresie prawa pracy i prawa umów. Reprezentował swoich klientów w licznych sporach przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi.

Specjalizuje się kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych i reprezentowaniu w sporach w zakresie prawa handlowego, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa umów oraz prawa sportowego.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Wspólna 70

00-687 Warszawa

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Palacza 144, 60-279 Poznań

+48 798 607 482

poznan@mkpartner.com.pl

BERLIN

Dietzgenstraße 85

13156 Berlin

berlin@mkpartner.com.pl