ZESPÓŁ ZŁOŻONY Z INDYWIDUALNOŚCI

a.jarzabek@mkpartner.com.pl

 

Aleksandra JARZĄBEK

APLIKANT RADCOWSKI

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od stycznia 2018 roku odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w poznańskich kancelariach, świadcząc bieżącą pomoc prawną m.in. na rzecz jednostek samorządu terytorialnego, a także spółek z branży motoryzacyjnej.

Z Kancelarią związana od marca 2018 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorców zagranicznych. Doradza klientom kancelarii w transakcjach z zakresu prawa autorskiego. Posiada także doświadczenie we wdrażaniu zasad ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwie. Autorka publikacji na blogu Meissner Kozioł Kaczmarek & Partner.
Prywatnie swoje zainteresowania naukowe koncentruje na prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowej sprzedaży towarów. Pracę magisterską poświęciła problematyce zawiadomienia sprzedawcy o niezgodności towaru z umową w Konwencji CISG, dokonując wnikliwej analizy orzecznictwa sądów niemieckich i polskich w tym obszarze.
Posługuje się językiem polskim, angielskim i niemieckim.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

WARSZAWA

ul. Nowogrodzka 18a/17, Warszawa

+48 22 222 48 50

warszawa@mkpartner.com.pl

POZNAŃ

ul. Szamotulska 26, 60-366 Poznań

+48 61 222 48 50

poznan@mkpartner.com.pl 

BERLIN

Pariserstrasse 26, Berlin

+49 61 222 48 50

berlin@mkpartner.com.pl